Ako byť trendy a nemrznúť? Odpoveďou č. 1 sú workery!

Som jediná, ktorej sa vymýšľa dokonalý outfit v týchto chladných a mokrých dňoch o niečo ťažšie? Ach, tá večná dilema a nekonečné rozhodovanie sa medzi tým, či budem vyzerať ako snehuliačik (a bude mi teplo) alebo zamrznem... ale budem vyzerať úžasne!

Workery sú ideálnou jesennou i zimnou obuvou. Obujte si ich raz a nebudete ich chcieť nikdy vyzuť.

Vďaka bohu, našla som niečo čo mi nedáva na výber medzi týmito dvoma nemožnými možnosťami. Pýtate sa, čo to asi tak môže byť, pretože ste si doteraz mysleli, že niečo také je nemožné? Dámy a páni, odpoveď je taká jednoduchá! Sú to naše úžasne nadčasové “traktorky”.

Kombinujte hravo a s radosťou

Môžeme ich vidieť všade, či už sa to týka mól, alebo rôznych lookbookov. Tieto topánky z diania len tak ľahko a jednoducho nezmiznú a všetci si to uvedomujú. Čo teda robiť, aby vyzerali úžasne aj na nás?

Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, workery sa dajú výnimočne dobre kombinovať.

Či už chcete vytvoriť bežný, športový alebo mierne elegantný look, workery sú tou najsprávnejšou voľbou.

(zdroje obrázkov: pinterest.com)

Osobne neodporúčam nosiť ich s džínsami ktoré sú príliš voľné (do úvahy sa neberú boyfriend džíny). Najlepšie, čo môžme zvoliť, sú klasické skinny jeans. Prečo sú práve tieto topánky ideálnou alternatívou? Presne preto, že sú teplé, nepremokavé a prejdete v nich spokojne a v suchu aj na koniec sveta!

Na každý chladnejší deň

Dajú sa ladiť ku takmer každému outfitu a vyrábajú sa v mnohých farebných kombináciach. Čo viac si priať ?

Úplne najlepšia je však tá hravosť, s ktorou ich môžme kombinovať. Vysoké hravé ponožky a šnúrky zaviazané na milión spôsobov. Presne tak, ako to práve cítite. Dokonalé, že?

Neviete si vymyslieť originálne a hravé kombinácie s workermi? Hľadajte ich na internete!

(zdroj obrázku: pinterest.com)

Topánky vyzerajú skvelo aj vtedy, keď nie sú zaviazané úplne na pevno. To samozrejme neznamená, že by Vám mali odierať a ošuchávať členky. Pohoda na našich cestách - necestách musí byť.

Workery sú jedinečný kúsok, ktorý by mala vlastniť každá milovníčka módy. Tým pádom sú aj tento rok jednoducho must-have kúskom. Či už sa chystáte zvoliť street style alebo jemne elegantný outfit, tieto topánky vždy stoja pri Vás!

Na záver dodám, že workery nevyzerajú skvelo iba na ženách ;-) Pánsky štýl týchto topánok je jednoducho neodolateľný. Ak nabudúce pôjdete so svojim miláčikom na nákupy, určite mu nejaké ukážte a uvidíte, že sa zamiluje na prvé obutie.

Myslím, že sme vyriešíili ďalší večný problém týkajúci sa zimných outfitov, ktoré nie sú dostatočne zimné, no my mrzneme už len z princípu a s myšlienkou, že je to predsa pre módu a preto, aby sme vyzerali úžasne.

A čo vy, baby? Máte doma traktorky? Kombinujete ich s odvahou alebo volíte tradičný outfit s džínsami a svetrom? Dajte určite vedieť.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 31.01.2017
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Veronika Trnková

Móda by mala byť odvetím umenia, rovnako ako napríklad spev, kreslenie… Schopnosť vložiť kus seba, vyjadriť sa dokonalým outfitom je umenie. S módou som spojená v rôznych odvetiach, či už sa to týka fotografovania alebo modelingu. Inak som ako ostatné dievčatá - študentka, vášnivá cestovateľka a okrem toho, že veľmi rada píšem, rada aj čítam.

Nájdete ma aj na instagrame pod menom vero_trnkova.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.