Dámske plavky 2019? Retro, Push Up, Dvojdielne brazilky, Tankiny

Univerzálny kúsok, bez ktorého sa cez leto neobídeš. Pláže, kúpaliská, jazerá, vonkajšie či vnútorné bazény alebo len také obyčajné príjemné opaľovanie na balkóne. 

Plavky sezóna 2017

Všetky tieto činnosti vyžadujú plavky. Tento rok návrhári predviedli slušnú prácu a ja Vám teraz ukážem, že je naozaj z čoho vyberať.

Vysoko vykrajované celé plavky

Nepripomína Vám to niečo?! Baywatch éra! Pamela premávajúca sa po pláži v jednodielnych plavkách, ktoré okrem funkcie byť pohodlné potešili aj pánske oči. Ktovie, či sa netešil aj kvôli nim tento seriál takej veľkej sledovanosti...

Strih týchto plaviek opticky predlžuje nohy. Síce vyzerajú jednoducho, toto leto nimi však určite nešliapnete vedľa.

Veľké nápisy

Tešia sa na obľube na tričkách, ale miesto si získali aj na tohtoročných plavkách. Reč je o veľkých nápisoch. Môžete nimi vyjadrovať názory, alebo neriešiť a len tak si vybrať ten, ktorý sa Vám bude najviac páčiť.

Plavky s veľkým nápisom

Thong plavky

A je to tu, práve teraz mám príležitosť predstaviť Vám najväčší plavkový trend tohto leta. Na scénu sa vrátili thong plavky! Tento trend však nie je nový, prvýkrát sme sa s ním stretli už v roku 1974.

Nezáleží, či zvolíte dvojdielne alebo jednodielne, tieto plavky majú hlavne plniť funkciu ukázať „niečo viac“ tam vzadu. Ak sa chcete popýšiť vypracovaným zadočkom, potom sa po nich určite poobzerajte. Potešíte nielen seba :)

Červené thong plavky

Vyberáme z nášho katalógu

Šnurovačky

Mohli sme ich pozorovať minulý rok, ale na módnej scéne si našli miesto aj toto leto a ja Vám predstavujem šnurovačky! Plavky, ktoré pôsobia jednoducho, ale zároveň veľmi zvodne a trendy. Môžte si vyberať z jednofarebných či farebných, jednodielnych či dvojdielnych. Výber je na Vás!

Čierne šnurovacie plavky

Plavky šnurovačky

Vyšívané

Kategória sama o sebe... krásne vzory, kvietky či rôzne iné veľmi spríjemnia plavky a nešliapnete nimi vedľa! 

Čierne vyšívané plavky

Plavky s červenou výšivkou

Off shoulder

A ako posledné by som Vám rada ukázala plavky, ktoré Vám asi budú sčasti pripomínať blúzky, ktoré teraz nosí skoro každý. Reč je o off shoulder plavkách, v ktorých rozhodne očaríte a dokážu pridať na objeme tam, kde by to bolo žiadané...

Plavky off shoulders

Farebné off shoulders plavky

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 09.05.2019
Hodnotenie článku:
(89.8%)

Autor článku

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.