Aké oblečenie muži na ženách milujú a nenávidia?

Pohľady mužov a žien na tému obliekania sú rozdielne. Podľa mňa sú ženy v móde viac uvoľnenejšie než muži. Muži sú konzervatívni. Vsadia skôr na klasiku. Oproti tomu ženy siahnu aj po extravagantnejších kúskoch. Práve v tom sa ich pohľad na kúsky oblečenia líši.

Váš šatník by mal byť plný oblečenia, v ktorom sa cítite pohodlne.

My ženy sa inšpirujeme módou, ktorú sledujeme v časopisoch, v televízii a snažíme sa týmto módnym trendom priblížiť. Často práve ide aj o spomínané módne výstrelky. To veľmi neulahodí mužskému oku. Samozrejme každý muž je iný, čo sa páči jednému, druhému sa páčiť nemusí. Dôležité je nosiť to, v čom sa my samy cítime pohodlne a sebavedomo.

Muži prehovorili ...

V tejto sezóne nájdete snáď v každom obchode oversize kabát. Vidíme ho všade, je štýlový a preto ho chce snáď každá z nás. Stelesňuje kombináciu klasickej elegancie s dávkou rebelského street štýlu. Čo si myslíte, páči sa mužom? Túto otázku som položila viacerým mužom z môjho okolia. Určite vás prekvapí odpoveď väčšiny z nich:

"Je to len neforemný mech, za ktorým nevidieť ženské krivky."

A čo obľúbené rozprávkové tričká?

Aj napriek tomu, že sa nám trička s detskými motívmi zdajú byť milé, muži na ne pozerajú s kritickým postojom. Zdájú sa im príliš detské a podľa ich názoru sa zaručene nehodia dospelej žene. Vymeňte ich radšej za tričká s nápisom alebo so zaujímavým strihom. Pozornosť dokáže upútať aj obyčajné jednofarebné tričko s odkrytými ramenami. Moji respodenti označili práve tento kúsok oblečenia za najpríťažlivejší, preto si ho určite zaobstarajte.

 Nechajte si poradiť a vyvarujte sa kúskom, ktoré mužskému oku vôbec neulahodia.

Mužmi označovaná módna samovražda sú i nohavice s vysokým pásom. Hit posledných sezón sa nedočkal svojej obľuby kvôli tomu, že vraj opticky zväčšuje ženský zadok. Ak sa chcete svojmu priateľovi ozaj páčiť, pre istotu si tento názor uňho overte. A možno budete prekvapená jeho pokrokovým zmýšľaním.

Vyberáme z nášho katalógu

Čím určite zabodujete?

Mužskú pozornosť zaručene pritiahnete sukňou. Vždy to tak bolo a aj bude. Jej výhoda spočíva v tom, že ju môže nosiť každá z nás. Či už máte širšie stehná alebo väčšie bruško. Sukňa všetko zakryje, je však nutné zvoliť správny strih a dĺžku. Dáma so širšími stehnami by preto nemala nosiť mini sukňu. Skôr by mala siahnuť po dlhšej midi alebo sukni pod kolená. Tie šťastnejšie z nás však môžu kratšie modely využiť aj v týchto chladných dňoch. Dajú sa totiž skvelo kombinovať s pančuchami alebo nadkolienkami.

Pánov zaujmete nielen krátkou sukňou, ale aj vysokými topánkami.

Takisto obľúbené sú i vysoké topánky a čižmy. Pôsobíme v nich štíhlejšie a vyššie. Pozor si však dajte na veľkosť podpätku, aby ste v konečnom dôsledku nepôsobili tak, ako keby ste chodili na chodúľoch. Ak neviete chodiť v topánkach s vysokým podpätkom, tak siahnite po topánkach na platforme, ktoré sú moderné aj tento rok.

Ak vám chýbajú uznanlivé pohľady mužov z vášho okolia, skúste ich prekvapiť malou zmenou alebo vylepšením vášho šatníka, ktorý si doplníte z nášho e-shopu. A nezabudnite sa s nami podeliť o vaše postrehy dole v diskusií pod článkoch :-) 

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 30.11.2016
Hodnotenie článku:
(87.6%)

Autor článku

Michaela Galušová

Miška venuje všetok svoj voľný čas móde. Tento svet je jej blízky najmä kvôli tomu, že považuje za nesmierne dôležité urobiť skvelý dojem správnym výberom oblečenia a obuvi. Vďaka jej originálnemu štýlu si budete môcť vychutnať jej jedinečný pohľad na súčasné módne trendy.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.