7 najhorúcejších trendov jarnej a letnej sezóny 2017

Jar je príjemne ozdobený reštart nového života. Zelenajúce sa listy, prvé kvety, neopísateľná vôňa lesa a spev vtáctva. S každým novým rokom samozrejme prichádzajú aj nové jarné trendy v obliekaní. Výnimkou nie je ani rok 2017.

Jedným z najhorúcejších trendov sezóny bude kvetované oblečenie.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo by vám tento rok nemalo v šatníku chýbať. Veď čas na jeho obnovenie sa neúprosne kráti ;-)

Geometrické vzory a flower power 

Starou známou klasikou sú prúžky, ktoré zostávajú aj naďalej v hre. Populárne však budú aj rôzne asymetrické vzory. Napríklad štvorce, obdĺžniky, trojuholníky alebo dokonca ich kombinácia. 

Oblečte sa do pásikov, ktoré budú in aj na jar a v lete.

Máte radi geometrické vzory na oblečení? Obliekajte si ich tak často, ako len chcete!

Nová sezóna jar/leto 2017 dáva zelenú aj kvetom na nohaviciach, topoch a doplnkoch.

Neoddeliteľnou súčasťou teplých dní sú kvety. Inak tomu nebude ani v tejto sezóne. Menšie alebo väčšie, na tom vôbec nezáleží. Pokojne aj v kombinácii s inými vzormi. Pre mňa jar symbolizuje obdobie plné nových myšlienok a nápadov. To platí aj v móde. Fantázia dostáva zelenú a mne je veselo.

Mestskú džunglu ovládnu farby a zvieracie vzory 

Magenta, 50 odtieňov žltej, zelená greenery a tiež modrá. To budú farby tejto sezóny. Samozrejme aj všetky ostatné sa hodia práve na jar či leto. Sú hravé a veselé. Netreba sa báť ani rôznych farebných kombinácii.

V roku 2017 sa môžete dosýta pohrať s farbami. Trendy budú aj rôzne farebné kombinácie.

Obľubujete leopardie vzory? Obliekajte si ich aj v tomto roku!

Leopardie vzory sú veľmi in aj na topánkach.

Pre niekoho sú príšerné, pre iného tabu a pre mňa opäť v móde. Číslo jedna bude jednoznačne leopardí vzor. Môžete ho nosiť napríklad na šortkách, blúzkach, kabátoch i vestách, či len v podobe malých detailov, ako sú topánky.

Vyberáme z nášho katalógu

Zamávajte nudným teniskám

Hoci nikdy nevymizli, tento rok budú mať svojich pätnásť minút slávy. Môžete ich nosiť k rifliam, šatám, kostýmom, sukniam – jednoducho ku všetkému. Možno sa vám tento trend nepozdáva, no verím, že si ho veľmi rýchlo obľúbite. Najmä kvôli tomu pohodliu.

Milujete tenisky? Zabudnite na nudné modely a siahnite po niečom originálnom.

Moderné metalické farby nájdete aj na populárnych teniskách.

Ste romantická duša? Prečo nesiahnuť po kvetinových teniskách.

Zabudnite však na nudné biele tenisky a nakupujte také, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Nezáleží na tom, či vás oslovia farbou, aplikáciou alebo nejakým iným originálnym prvkom a doplnkom, hlavné je, aby neboli jednoduché a minimalistické.

Máte radi embroidery a oversized? 

Naozaj HOT bude vyšívané oblečenie. Ukážem vám pár kúskov, ktoré sa vám zaručene budú páčiť. Výšivka ma folklórny nádych a s letom sa blíži aj množstvo festivalov. Práve na nich nesmie chýbať kúsok ľudovej tvorby v spojení s najnovšou módou.

Veľkým hitom jarnej a letnej sezóny budú vyšívané prvky na oblečení.

Vyšívané, folklórne a ľudové prvky na oblečení sú jeden z najhorúcejších trendov novej sezóny.

Milovníkov oversized oblečenia poteší aj to, že tento trend bude veľmi in aj v jarnej a letnej sezóne 2017.

Pohodlnosť určite nebude v nastávajúcej sezóne chýbať. Práve naopak. O číslo či dve väčší sveter, ktorý môžete nosiť spolu s džínsami alebo len tak previazaný opaskom ako šaty? Alebo boyfriend džínsy, ktoré zakryjú rôzne nedokonalosti? To je úplná výhra. Tento look pôsobí trošku neupravene a ležérne ale veď o tom aj je.

Páči sa vám niektorý z týchto trendov? Napíšte mi, čo bude v tomto roku novinkou podľa vás.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 25.01.2017
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Sára Hacajová

Sára je ozajstný nadšenec nakupovania, cestovania a objavovania iných kultúr. Jej najväčšou vášňou je však móda a spoznávanie módnych trendov v najrôznejších kútoch sveta. S radosťou si číta každý dobrý fashion blog a pozerá kvalitné youtube kanály. Okrem toho je veľkým fanušikom DIY. Sára je veľmi aktívne stvorenie, ktoré dokáže zbierať inšpiráciu na každom kroku. A rada sa s ňou podelí vo svojich článkoch.

Pozrite si aj Sárin Instagram.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.