7 najhorúcejších trendov jarnej a letnej sezóny 2017

Jar je príjemne ozdobený reštart nového života. Zelenajúce sa listy, prvé kvety, neopísateľná vôňa lesa a spev vtáctva. S každým novým rokom samozrejme prichádzajú aj nové jarné trendy v obliekaní. Výnimkou nie je ani rok 2017.

Jedným z najhorúcejších trendov sezóny bude kvetované oblečenie.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo by vám tento rok nemalo v šatníku chýbať. Veď čas na jeho obnovenie sa neúprosne kráti ;-)

Geometrické vzory a flower power 

Starou známou klasikou sú prúžky, ktoré zostávajú aj naďalej v hre. Populárne však budú aj rôzne asymetrické vzory. Napríklad štvorce, obdĺžniky, trojuholníky alebo dokonca ich kombinácia. 

Oblečte sa do pásikov, ktoré budú in aj na jar a v lete.

Máte radi geometrické vzory na oblečení? Obliekajte si ich tak často, ako len chcete!

Nová sezóna jar/leto 2017 dáva zelenú aj kvetom na nohaviciach, topoch a doplnkoch.

Neoddeliteľnou súčasťou teplých dní sú kvety. Inak tomu nebude ani v tejto sezóne. Menšie alebo väčšie, na tom vôbec nezáleží. Pokojne aj v kombinácii s inými vzormi. Pre mňa jar symbolizuje obdobie plné nových myšlienok a nápadov. To platí aj v móde. Fantázia dostáva zelenú a mne je veselo.

Mestskú džunglu ovládnu farby a zvieracie vzory 

Magenta, 50 odtieňov žltej, zelená greenery a tiež modrá. To budú farby tejto sezóny. Samozrejme aj všetky ostatné sa hodia práve na jar či leto. Sú hravé a veselé. Netreba sa báť ani rôznych farebných kombinácii.

V roku 2017 sa môžete dosýta pohrať s farbami. Trendy budú aj rôzne farebné kombinácie.

Obľubujete leopardie vzory? Obliekajte si ich aj v tomto roku!

Leopardie vzory sú veľmi in aj na topánkach.

Pre niekoho sú príšerné, pre iného tabu a pre mňa opäť v móde. Číslo jedna bude jednoznačne leopardí vzor. Môžete ho nosiť napríklad na šortkách, blúzkach, kabátoch i vestách, či len v podobe malých detailov, ako sú topánky.

Vyberáme z nášho katalógu

Zamávajte nudným teniskám

Hoci nikdy nevymizli, tento rok budú mať svojich pätnásť minút slávy. Môžete ich nosiť k rifliam, šatám, kostýmom, sukniam – jednoducho ku všetkému. Možno sa vám tento trend nepozdáva, no verím, že si ho veľmi rýchlo obľúbite. Najmä kvôli tomu pohodliu.

Milujete tenisky? Zabudnite na nudné modely a siahnite po niečom originálnom.

Moderné metalické farby nájdete aj na populárnych teniskách.

Ste romantická duša? Prečo nesiahnuť po kvetinových teniskách.

Zabudnite však na nudné biele tenisky a nakupujte také, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Nezáleží na tom, či vás oslovia farbou, aplikáciou alebo nejakým iným originálnym prvkom a doplnkom, hlavné je, aby neboli jednoduché a minimalistické.

Máte radi embroidery a oversized? 

Naozaj HOT bude vyšívané oblečenie. Ukážem vám pár kúskov, ktoré sa vám zaručene budú páčiť. Výšivka ma folklórny nádych a s letom sa blíži aj množstvo festivalov. Práve na nich nesmie chýbať kúsok ľudovej tvorby v spojení s najnovšou módou.

Veľkým hitom jarnej a letnej sezóny budú vyšívané prvky na oblečení.

Vyšívané, folklórne a ľudové prvky na oblečení sú jeden z najhorúcejších trendov novej sezóny.

Milovníkov oversized oblečenia poteší aj to, že tento trend bude veľmi in aj v jarnej a letnej sezóne 2017.

Pohodlnosť určite nebude v nastávajúcej sezóne chýbať. Práve naopak. O číslo či dve väčší sveter, ktorý môžete nosiť spolu s džínsami alebo len tak previazaný opaskom ako šaty? Alebo boyfriend džínsy, ktoré zakryjú rôzne nedokonalosti? To je úplná výhra. Tento look pôsobí trošku neupravene a ležérne ale veď o tom aj je.

Páči sa vám niektorý z týchto trendov? Napíšte mi, čo bude v tomto roku novinkou podľa vás.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 25.01.2017
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Sára Hacajová

Sára je ozajstný nadšenec nakupovania, cestovania a objavovania iných kultúr. Jej najväčšou vášňou je však móda a spoznávanie módnych trendov v najrôznejších kútoch sveta. S radosťou si číta každý dobrý fashion blog a pozerá kvalitné youtube kanály. Okrem toho je veľkým fanušikom DIY. Sára je veľmi aktívne stvorenie, ktoré dokáže zbierať inšpiráciu na každom kroku. A rada sa s ňou podelí vo svojich článkoch.

Pozrite si aj Sárin Instagram.

V tejto kategórií nájdete aj:

Pohodlie s názvom Merino vlna Pohodlie s názvom Merino vlna

Merino vlna bola vytvorená aby slúžila ako prírodný termostat a zabezpečovala maximálne pohodlie nie len pre deti, ale aj dospelých a športovcov. O tomto materiály vám prezradíme viac!

Nákupy s Evitou: zľavy až -20% na nákupy! Nákupy s Evitou: zľavy až -20% na nákupy!

Neváhajte ani sekundu a staňte sa súčasťou najväčšieho nákupného týždňa na Slovensku! Nákupy s Evitou prinášajú štedré zľavy, ktoré vás zaručene potešia. Pozor, akcie platia iba do...

Najlepšie outfity Grape festivalu 2017 Najlepšie outfity Grape festivalu 2017

Slnko, leto, hudba, festivaly... a outfity! KMEŇ GRAPE, téma tohtoročného Grape festivalu, otvorila možnosti ozajstnej fantázie! No ako sa tejto témy zhostili návštevníci festivalu?


Pridať komentár

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.