10 tipov na vianočný (fashion) darček

Vianoce... je to čas, ktorý nám všetkým prirástol k srdcu. Pre každého majú osobitnú vôňu, neopísateľnú chuť, očakávajúce teplo v myšlienkach. Sú presvetlené blikotajúcim plamienkom v očiach, ktorý neodráža len žiarivé svetielka vianočného stromčeka ale hlavne odráža svetlo v túžbe potešiť všetkých, na ktorých nám záleží.

Neviete vymyslieť originálny darček na Vianoce? Inšpirujte sa na topmoda.sk!

Pár týždňov pred týmto magickým a čarovným časom však prichádza obdobie plánovania, naháňania, stresu a prípravy. Vianoce sú obdobie testovania našej nápaditosti, kreativity a plánovania rozpočtu na darčeky. A práve preto vám prinášame našich 10 tipov na vianočné darčeky! Aj vďaka nim si pod vianočným stromčekom rozbalíte nielen radosť, ale aj pocity lásky a šťastia.

1. Daruj emóciu domova

Vytvoriť pocit domova znamená pripomenúť pocit pohodlia a komfortu, vôňu babičkinej kuchyne. Atmosféru babičkinej kuchyne darujete originálnou „fertuchou“ s folklórnym vzorom, ktorý spája prvky minulosti a je trendy v súčasnosti. Že netušíte, čo to vlastne je? My vám to teda prezradíme - reč je o (ne)obyčajnej zástere.

2. Daruj iskru v očiach

Vytvoriť pohľad, ktorý Vám udrží iskru v očiach, napomôžu okuliare so zrkadlovým sklom. Zrkadlovky Vám pomôžu vytvoriť fantastický retrolook, ktorým sa prenesiete do spomienok Vianoc dávno minulých.

3. Daruj nekonečnosť         

Darovať niekomu nekonečnú lásku nie je až také ťažké ako sa zdá. Dnes je veľkým trendom, že si mamičky, či oteckovia dávajú vytetovať dátumy narodenia svojich ratolestí. Tak prečo si nedarovať jemné tetovanie na spečatenie vašich najkrajších spomienok? Materinská láska nikdy nevybledne a bude vždy rovnako silná ako nápis na vašej koži...

4. Daruj sviežosť lesa

Vytvorte svojim najbližším sladkú vôňu ihličia a smoly, stekajúcu po kmeňoch stromov, lesných plodoch a pulzujúcej miazgy. Pomocou sviečky s vôňou lesa, sa vám podarí okúzliť a utvoriť miesto na relaxáciu, oddych a harmóniu.

Skvelým vianočným darčekom môže byť aj obyčajná drobnosť - slnečné okuliare či sviečka.

5. Daruj ducha Vianoc

Skúste niekoho obdarovať pravým duchom Vianoc - pyžamom. Venujete mu spánok s príjemným pocitom dotyku hebkého pyžama. Je jedno či bude kárované, bodkované, či so sobom alebo celou rozprávkovou krajinou. Leňošiť sa v ňom bude aj tak perfektne.

6. Daruj osobitosť

Obdarujte svojich dôverných priateľov niečím osobitým. S príveskom značky Karl Lagerfeld sa vám to podarí, pretože originalitou priamo žiari. Nech už budete chcieť ozvláštniť kabelku, kľúče alebo peňaženku.

7. Daruj vôňu pergamenu

Je jedno akú knihu, aký žáner vyberiete. Fantasy, história, satira, či román. Každý správny knihomoľ pozná ten pocit, keď zaborí nos do či už čerstvo vytlačenej alebo starej vyblednutej knihy s odretou obálkou a zhlboka sa nadýchne.

8. Daruj čas

Daruj čas, ktorý je štýlový. Nemôžeme vlastniť čas, ale prostredníctvom hodiniek Daniel Welington bude čas pod vašou kontrolou a vo vašich rukách (vlastne NA vašich rukách). Hodinky sú obľúbeným módnym doplnkom reprezentujúcim osobnosť a vkus, preto nimi určite nič nepokazíte.

Skvelý darčekom pre každého je aj originálne hrejivé pyžamo.

9. Daruj elegantnosť

Darujte elegantnosť vo forme náramku, za ktorým sa skrýva príbeh a originálna myšlienka. Nemôžete lepšie doplniť look a priblížiť ho k dokonalosti, než správne zvoleným náramkom. Touto elegantnosťou vyzdvihnete štýl a podčiarknete osobitosť každej obdarovanej dámy.

10. Daruj harmóniu

Darovať súzvuk, rovnako naladené tóny a vlnovú dĺžku? So slúchadlami, ktoré sú zároveň plnohodnotným módnym doplnkom, to nie je žiaden problém. Slúchadlá Happy Plugs sú ideálnym módnym doplnkom a plnia aj svoj účel. Originálne farby a vzory oživia šedosť všedných dní.

A čo vy? Máte už nakúpené svoje darčeky? Pochváľte sa mi v komentári alebo poraďte nerozhodným. Budem sa tešiť!

zdroj obrázkov: zoot.sk

Vyberáme z nášho katalógu

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 06.12.2016
Hodnotenie článku:
(86.4%)

Autor článku

Alexandra Bellová

Saška pozerá na tento svet veľmi kreatívnymi očami. Jej talent sa naplno prejavil nielen v písaní, ale aj v ďalšom odbore, ktorý je úzko spätý s módou. Miluje totiž fotenie, originálne kombinácie a známe svetové značky.

Alexandru nájdete aj na Instagrame.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Komentáre

21/12/2016 11:21
Radimusko

Super inšpirácia k Vianociam

18/12/2016 11:29
Lenkalaskav

Ja už vybrané mám a bude to jeden z týchto parfumov: http://eshop.marionnaud.sk/parfumy-1/zeny/. všeobecne myslím že parfemy sú taký inivrzální darček ktorým sa nikdy nič nepokazí.

12/12/2016 09:48
MirabellA

Článok o darčekoch s emóciou.....nápaditý a invenčný....

09/12/2016 19:35
luba

Naozaj výborný článok plný dobrých tipov!

08/12/2016 14:09
olinka

duchaplný skoro umelecký text, so super tipmi na Vianočný darček. Teším sa na dalšie. :)

07/12/2016 21:39
Lucia

ja už mám :) tento rok je to hlavne oblečko, ale samozrejme že aj parfumy a knihy. Už sa teším na to, ako to celé zabalím a podarujem

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.